Éjszakai káosz jöhet Szentendrén

Aki szerda este a 11-es főúton, Szentendre belterületén közlekedne, annak érdemes felkészülnie: július 8-án 20:00 órától jelentős forgalomkorlátozásra kell számítani a Möller István utcai csomópontban.

A jelenleg is zajló útépítési munkák részeként a kivitelező a forgalomirányító jelzőberendezés kiépítéséhez szükséges útátvágási munkákat végzi el. A beavatkozás idejére félpályás útlezárás és jelzőőrös forgalomirányítás lesz érvényben.

A várhatóan 8 órán át tartó munkálatok alatt a Leányfalu felé vezető két sávból csupán egy marad járható, de Budapest irányába is csak egy forgalmi sávon lehet majd közlekedni. Az arra autózóknak ezért hosszabb menetidővel és torlódásokkal is számolniuk kell.

A Magyar Közút Nonprofit Zrt. arra kéri a közlekedőket, hogy a munkaterület közelében fokozott figyelemmel, a kihelyezett jelzéseknek és sebességkorlátozásoknak megfelelően közlekedjenek.

A szakemberek a lakosság és az autósok türelmét, valamint megértését kérik a munkálatok ideje alatt.

Szerző: Jeszenszki Gabriella
Fotó: illusztráció
Forrás: Magyar Közút